EŞYALARINIZI IŞIK HIZIYLA
"IŞIK KARGO" GÜVENCESİYLE TAŞIYORUZ

Tel   : 0 322 233 79 20
Fax  : 0 322 234 81 86
Cep  : 0 532 372 38 68
Cep  : 0532 383 23 83
Mail : info@isikkargo.com
23 Temmuz 2024 Sali
İş:  322 233 79 20    Fax:  322 234 81 86
Cep:   532 372 38 68  - 532 383 23 83

Giresun Evden Eve Taşıma Nakliye Kargo Fiyatları;

Işık Kargo olarak; evden eve taşımacılık, evden eve nakliye, evden eve kargo, ev eşyalarının depolanması, taşımadan önce ekspertiz işlemlerinin yapılması, depolama işlemleri, eşyalarınızın ambalajlanması veya paketlenmesi, evden eve nakliye sigortası gibi iş ve işlemlerde giresun şehiri için Işık Kargonun size makul bir fiyat vereceğinden şüpheniz olmasın.

"Evden Eve Kargo giresun", "Evden eve Taşımacılık giresun", Evden Eve Nakliye giresun" şeklinde Google da arandığında da ilk sıralarda çıkmasın temelinde yatan gerçek şirketimizin 2001 yılından bu yana sizlere hizmet veriyor olması, o zamandan beri çalıştığımız referanslarımız, kalitemiz, araçlarımızın son model oluşu, nakliyat sigortası kapsamında sizlere dürüst oluşumuz, depolama aşamalarını sizlerle oturup konuşmamız ve anlatmakla bitmeyecek birçok gerçek sayesinde aranızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Evden Eve Taşıma giresun, Evden Eve Kargo giresun, Evden Eve Nakliye giresun denince akla ilk bizlerin(Işık Kargo) geliyor olmasının gururunu sizlerle paylaşıyoruz.

Biz, giresun şehrinde, evden eve taşımacılık, evden eve nakliye, evden eve kargo firmalarının sizlere vermiş olduğu yüksek fiyat tekliflerinin aksine tüm müşterilerimize fiyat ile ilgili her türlü desteği sunuyor ve hatta kalitemizden ödün vermeyerek kârımızı minumum düzeyde tutarak, bir müşterinin başka bir müşteri getireceği inancı ile çalışmaya devam ediyoruz.

Işık Kargo olarak değişen ve gelişen teknolojik araç gereçleri gerek bünyemize katarak, gerek kiralayarak giresun şehrinde de dahil olmak üzere tüm ülke genelinde sizlere sunan bir firmayız. Işık Kargo firması, Türkiye'nin bir çok şehrinde hizmet vermektedir. Ayrıca teknik konularda destek, fiyat, bilgi, vs... konularında ücretsiz olarak bilgi vermekteyiz.

Işık Kargo deneyimli, profosyonel ve güçlü bir teknik kadroyla, Evden Eve Taşımacılık, Evden Eve Kargo ve Nakliye konusunda, uygun fiyatgarantisi ile giresun şehrinde de söz sahibi olmak için çaba gösteren bir firmadır.

Işık Hızıyla, Işık Kargo Güvencesiyle


Hizmetlerimiz;

-Evden Eve Taşımacılığı ve Nakliyat
-İşten İşe Kargo
-Ofis & Büro Nakliyatı
-Ambalajlama & Ekspertiz Hizmeti
-Depolama Aşamaları
-Piyano, Banka, Fabrika Taşımacılığı
-Ev & Büro Eşyası Paketleme
-Rezidance Taşımacılığı
-Yurt İçi & Disi Taşımacılığı
-Parça Eşya Taşımacılığı
-Asansörlü Taşımacılığı

İlkelerimiz;

Işık Kargo   evden eve taşımacılık olarak; Evinize tasima öncesinde gelerek bina çevresinde ve evinizde gerekli eskpertiz hizmetini yapmaktayız. Akabinde eşyalarınızı düzgün olarak paketlenmesi ve kolilenmesi işlerini profosyonel ekibimizle yapıyoruz.
Reşit TEMEL
TAŞIMACILIK ÇEŞİTLERİMİZDEN BAZILARI